תמיד לצדכם

נעים להכיר

אנו כמרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.

כסוכנות הוליסטית ייחודית, אנחנו גאים להעניק לכל מבוטח מעטפת מלאה לצרכיו הביטוחיים. לשם כך, ובשונה מסוכנויות אחרות, אנחנו פועלים אל מול כל חברות הביטוח המובילות, ללא העדפה או הטיה, ולשם כך, איגדנו תחת בית אחד, באמצעות מחלקות מקצועיות, את מכלול המומחים והשירותים הנדרשים להבטחת טיפול מקיף ומלא לכל אדם או עסק מבוטח בכל תחום בו נדרש טיפול. 

כסוכנות דיגיטלית מתקדמת, אנחנו מתחייבים לשירות ללא תחרות ולמקצוענות ללא פשרות, לכל מבוטח ובני משפחתו.

כסוכנות מהגדולות בארץ, העומדת לצידם של מעל 30,000 לקוחות, אנחנו מתחייבים לפעול לצד ולמען כל לקוח בכל זמן ובכל דרישה.

מזה 34 שנים אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להוביל את ענף הביטוח בישראל, בביטוחי חיים ובריאות, פנסיוני פיננסי ואלמנטרי, כי כשאתה בבית – הבית נותן מענה לכל דרישותייך.

מרכז המומחים לביטוח ופיננסים – הבית שלך!

צריכים אותנו? השאירו פרטיכם

 
ללא כותרת
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מלי דיין, אוקטובר 21,

המטרה הראשונה של המבוטחים היא לשלם ולא להשתמש! אבל אם כבר נקלענו המבוטח, אני והסוכנות באירוע רפואי כלשהו בארץ או בעולם, אני יודעת שאני מפעילה את כל התותחים הכבדים ויוצאת למיצוי מקסימלי של זכויות המבוטח שלי.

זה אומר שלא אנוח עד שכל המגיע לו ישולם במלואו, אין אולי או בערך, ויכול להיות, יש רק יקרה וכמה שיותר מהר. כי מרכז המומחים לביטוח ופיננסים, היא אהבת המקצוע ונתינה כשליחות!

אמר לי מבוטח לא מזמן ,אבא שבתו חלתה  בסרטן, שהבחירה בי היתה גורלית עבורם וכל הסיפור עלול היה להסתיים בצורה אחרת לגמרי אם היו בידיים אחרות, כאן ירדו לי דמעות. הסתכלתי למעלה ואמרתי תודה לקב"ה שנתן לי את הזכות.

אז תודה לכל המבוטחים המהממים שלי שנותנים לי את הזכות להיות חלק בלתי נפרד ברגעים הטובים וברגעים הפחות.

הנהלה בכירה
אריה אופיר
שותף ומנכ"ל

נשוי ואב לשלושה. עורך דין וסוכן ביטוח בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנות פעילות בתחום. חבר פעיל בהנהגת לשכת סוכני הביטוח בישראל ומכהן בתפקידים שונים בוועדות הלשכה.

מלי דיין
מלי דיין
שותפה וסמנכ"ל תפעול

נשואה ואם לשלושה. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת קורסים מתקדמים בביטוחי פרט וניהול סיכונים. בעלת 13 שנות נסיון בענף בניהול תיקי לקוח, וניהול צוותי תביעות, פנסיוני ופיננסי.

משה סנג'רו
משה סנג'רו
סמנכ"ל מכירות

נשוי ואב לשניים. משפטן בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים. סמנכ"ל וראש צוות המכירות בחברה ומוסמך בניהול תיקי לקוח וניהול סיכונים.

אדיר דיין
שותף

נשוי ואב לשלושה. יזם, שותף ומנכ"ל בחברות טכנולוגיות. בעל 16 שנות ניסיון בתחומי הביטוח והשיווק ויועץ בתחומים אלו לחברות בינ"ל.

ארז אופיר
ארז אופיר
שותף וסמנכ"ל שיווק

נחשב לכוכב עולה בעולם הביטוח. מוביל את צוות הפיתוח העסקי והשיווק בחברה. בוגר מגוון קורסים בביטוח, במרכזם ביטוחי בריאות, סיכונים וניהול תיקי לקוח.

מחויבים לכם המבוטחים
לשירות אישי לכל אחד ואחת, למקצוענות בלתי מתפשרת, לליווי מתמשך תוך דאגה לכם ולמשפחתם בכל מצב, למצוינות אנושית, לאמינות ואחריות. מתחייבים לעמוד לצדכם, תמיד!

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
תודה על הטיפול הרציני והמסור אני רוצה להביע הוקרה ותודה על הטיפול הרציני והמסור בעניני. ניכר שיש כאן רצינות ידע ואמינות . תודה
רמת תודעה ושרות בין הגבוהים שנתקלתי אני נהנית מאוד לקבל שירות מהחברה שלכם רמת תודעה ושרות בין הגבוהים שנתקלתי. זה מוערך וניכר. רב תודות
תודה על הפניה היזומה שלכם אלי וביצוע הוזלת עלויות הביטוח משה היקר ברצוני להביע תודות על שיחה נעימה אדיבה, סבלנית ומקצועית ומלווה בהסברים פשוטים וקלים להבנה, גם אם שפת הביטוח אינה שפתי. וכמובן תודה על הפניה היזומה שלכם אלי וביצוע הוזלת עלויות הביטוח. תודה רבה ויישר כח
תודה אסנת והצוות ארצה לציין לשבח את אוסנת משירות הלקוחות שלכם. דיברה איתי עזרה הסבירה ופתרה לי את הבעיה ביעילות נתנה לי את כל סבלנותה מעל לכל אדם סביר אשר נותן שירות. תודה לך
מחלקות החברה
מרכז המומחים – חדשנות ומקצועיות
בזכות ההון האנושי

החל מהשדרה הניהולית וכלה באחרון העובדים, המרקם האנושי במרכז המומחים הוא המקור הגדול ביותר לגאוותנו – אנשי מקצוע מובילים, שהמקצוענות והאמינות הם ערכי הבסיס בכל פעילותם ואשר שואפים כולם יחד לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח בכל זמן.

בזכות המקצועיות

סוכני ביטוח, יועצים משפטיים יועצים פיננסיים וצוות ניהולי מהבולטים בתחום הביטוח מובילים את הסוכנות.
מערך השתלמויות אין-האוס מאפשר לכל עובד ומנהל התמקצעות מתמשכת תוך חתירה למצוינות בכל תחום ביטוח בו הם עוסקים.

בזכות הלקוחות

30,000 לקוחות הצועדים עמנו לאורך שנים. הקשר האישי הנוצר עם כל לקוח, התודה לנו זוכים חדשות לבקרים, ההמלצות החמות לחברים אלו גם יחד גורמים לכל אחד מאיתנו לשאוף יומיום להיות הטובים ביותר בתחום הביטוח בישראל.