מחלקות החברה

מרכז המומחים לביטוח ופיננסים, באופן כמעט ייחודי לעולם הביטוח, מאגד תחת בית אחד, באמצעות מחלקות מקצועיות, את מכלול המומחים והשירותים הנדרשים להבטחת טיפול מקיף ומלא לכל אדם או עסק מבוטח בכל תחום בו נדרש טיפול. 

אנשי מקצוע מובילים בתחומם מנהלים את מחלקות החברה השונות תוך בקרה מתמדת על איכות ואופי השירות הניתן לכל מבוטח.

מתן מכלול השירותים " in house", מבטיח הגנה מיטבית למבוטחים, גישה מלאה לכלל חברות הביטוח המובילות ומתן פתרונות אובייקטיביים לכל מבוטח, ללא תלות בחברת ביטוח אחת או אחרת.

מנהלי מחלקות
חיים ובריאות
ניהול מחלקה | מלי דיין – שותפה וסמנכ"ל בחברה

נשואה ואם לשלושה. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקורסים מתקדמים בביטוחי פרט וניהול סיכונים. בעלת 13 שנות ניסיון בענף בניהול תיקי לקוח, וצוותי תביעות, פנסיוני ופיננסי.

המחלקה מרכזת את הטיפול בביטוחי פרט וניהול סיכונים תוך פיקוח על כלל הצוותים המקצועיים וראייה מרחבית של התחום. במקביל המחלקה מרכזת את פעילות החברה אל מול חברות הביטוח להבטחת מיטוב התנאים לכל לקוח ולחברה.

עסקים גדולים
ניהול מחלקה | אריה אופיר – שותף ומנכ"ל

נשוי ואב לשלושה. עורך דין וסוכן ביטוח בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנות פעילות בתחום. חבר פעיל בהנהגת לשכת סוכני הביטוח בישראל ומכהן בתפקידים שונים בוועדות הלשכה.

מחלקת בוטיק מקצועית המרכזת את השירות והטיפול בלקוחות עסקיים על שלל היבטי הביטוח המורכבים של כל עסק, קטן כגדול – פרט, אלמנטרי כולל ביטוח ימי ואווירי, פיננסי, ביטוחי עובדים וחבויות עסקיות.

פנסיוני וגמל
ניהול מחלקה | גל ברגר

בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול. בעל רישיון פנסיוני מטעם רשות ההון ביטוח וחסכון וכן מוסמך כיועץ לכלכלת המשפחה. יוצא חברות ביטוח ובתי השקעות.

המחלה הפנסיונית מומחית בתכנון חסכון לטווח הבינוני והארוך תוך ראייה כוללת של התיק המלא ומקסום החסכון. המחלקה מקצועית בעל הבטי החסכון כולל קרנות פנסייה וביטוח מנהלים, קרנות השתלמות כמו גם קרנות גמל להשקעה.

ביטוח אלמנטרי
ניהול מחלקה | רונית ברקוביץ

אמא לבן. סוכנת ביטוח בעלת רישיון אלמנטרי ובריאות ומנהלת צוותי ביטוח אלמנטרי מזה עשרות שנים

המחלקה מאגדת את הטיפול בכלל ענפי הביטוח המבטחים מפני סכנות לרכוש או לפגיעה כתוצאה משימוש ברכוש, בכללם ביטוחי רכב, דירה, מבנה, נסיעות לחו"ל, תובלה ימית ואווירית, כמן גם ביטוח כלי שיט וטיס.

ניהול תיקי לקוחות
ניהול מחלקה | ארז אופיר – שותף וסמנכ"ל שיווק

צעיר השותפים ומוביל את צוות הפיתוח העסקי והשיווק בחברה. בוגר מגוון קורסים בביטוח, במרכזם ביטוחי בריאות, סיכונים וניהול תיקי לקוח.

המחלקה בניהולו מרכזת את ניהול תיקי הביטוח הפרטיים, ללקוחות חדשים ולקוחות פוטנציאליים כולל איסוף הנתונים, בדיקת ועדכון צרכי כל מבוטח ובדיקות התכנות לתהליכי בדיקת תיק.

בניית תיק לקוח
ניהול מחלקה | מאור עסיס

נשוי ואב לשניים. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון. בעל רישיון סוכן פנסיוני עם ותק של 7 שנים בענף הביטוח הפנסיוני.

המחלקה אחראית על בנייה והתאמת תיקי ביטוחי פרט מעודכנים ומדויקים לכל אחד מלקוחות הסוכנות בהתאם למצב רפואי ,משפחתי ,עיסוקי וצרכיו של הלקוח אל מול המוצרים הקיימים בתיק, כמו גם דיוק התיק בערך המוסף האידאלי ללקוח.

מכירות
ניהול מחלקה |משה סנג'רו – סמנכ"ל מכירות

נשוי ואב לשניים. משפטן בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים. סמנכ"ל וראש צוות המכירות בחברה ומוסמך בניהול תיקי לקוח וניהול סיכונים.

המחלקה מייעצת בנושאי ניהול סיכונים בתחומי הפרט והריסק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, כולל שיקוף סטטוס ביטוחי עדכני, התאמת צרכים ביטוחי למצב משתנה (בירור צרכים מחודש), ניתוח והנגשת המידע תוך ראייה משפטית (רגולטיבית וחוקית) וכלכלית.

חיתום והפקה
ניהול מחלקה | נתן שטיין

עובד ומנהל בסוכנות מזה כארבע שנים ומומחה בהליכי חיתום. נמצא במהלך לימודים והוצאת רישיון כסוכן ביטוח.

המחלקה מאגדת את הטיפול בהצהרות בריאות בביטוחי פרט ועוסקת בהפקת תיקי פרט אופטימליים ללקוח, הכוללים מינימום החרגות ומקסימום תוספות באמצעות השוואת כל מרכיב ביטוחי אצל כל לקוח (בהתאם לנתוניו האישיים) אל מול כל חברות הביטוח.

מאיה אליאס - ניהול
בקרת לקוחות
ניהול מחלקה | מאיה אליאס

נשואה ואם לשלושה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובעלת רישיון פנסיוני ואלמנטרי מזה 20 שנה.

המחלקה עורכת בקרה לאחר המכירה בכל תיק, לווידוא הפקת כל פוליסה וכל מרכיב בה על פי הסיכום –  הכיסויים הביטוחיים, סכומי הביטוח , פרמיות וכל הכרוך בהם. בסיום הליך הבקרה מקבל המבוטח סיכום מסודר של הנעשה בתיק הביטוח והעתקי פוליסות

שירות לקוחות
ניהול מחלקה | אסנת בבייב

אמא לשניים. בעלת 12 שנות ניסיון בתחום ביטוחי הפרט ובעלת הכשרות מקצועיות בניהול סיכוני בריאות וסיעוד וניהול ביטוחי פרט.

המחלקה מטפלת בכלל לקוחות החברה תוך דגש על מתן שירות אישי ללקוח. הטיפול כולל התאמת הפוליסות לצרכים משתנים, מענה מקצועי לפניות, מתן פתרונות למכלול סוגיות היומיום הרלוונטיים לביטוחי הלקוח תוך דגש על  שירות אופטימלי בכל שלב בטיפול.

חוויית שירות
ניהול מחלקה | דודו מויאל

נשוי ואב לשניים. בעל תואר ראשון במדעי הרפואה ומוסמך כיועץ ביטוחי עם התמחות בביטוחי פרט.

המחלקה מרכזת את הפעילות אל מול לקוחות קיימים כגורם המפתח המייעץ ללקוח מחד ומתפעל את טיפול המחלקות המקצועיות מולו מאידך, ליצירת חוויית שירות יוצאת דופן, נוחה ללקוח מהירה ומקצועית לסוכנות.

איתי שטורכן
תביעות
ניהול מחלקה | איתי שטורכן

בעל תואר ראשון בפיזיקה מאוניברסיטת חיפה. פועל בתחום הביטוח מזה עשור ומנהל את צוות התביעות בחברה מזה כשנתיים.

המחלקה מתמקדת במיצוי זכויות המבוטח אל מול הפוליסות בבעלותו. הטיפול כולל הכוונה ייעודית ללקוח לצורך הגשת תביעות, ליווי וניהול תהליך התביעה בשם הלקוח עד לסיומה אל מול הגופים המבטחים להבטחת מיצוי מלא של הפוליסות, השיפויים והפיצויים.

לקוחות מדרגים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
תודה על הטיפול הרציני והמסור אני רוצה להביע הוקרה ותודה על הטיפול הרציני והמסור בעניני. ניכר שיש כאן רצינות ידע ואמינות . תודה
רמת תודעה ושרות בין הגבוהים שנתקלתי אני נהנית מאוד לקבל שירות מהחברה שלכם רמת תודעה ושרות בין הגבוהים שנתקלתי. זה מוערך וניכר. רב תודות
תודה על הפניה היזומה שלכם אלי וביצוע הוזלת עלויות הביטוח משה היקר ברצוני להביע תודות על שיחה נעימה אדיבה, סבלנית ומקצועית ומלווה בהסברים פשוטים וקלים להבנה, גם אם שפת הביטוח אינה שפתי. וכמובן תודה על הפניה היזומה שלכם אלי וביצוע הוזלת עלויות הביטוח. תודה רבה ויישר כח
תודה אסנת והצוות ארצה לציין לשבח את אוסנת משירות הלקוחות שלכם. דיברה איתי עזרה הסבירה ופתרה לי את הבעיה ביעילות נתנה לי את כל סבלנותה מעל לכל אדם סביר אשר נותן שירות. תודה לך
צוות שרותי ונעים חייבת לציין שכל האנשים שלכם שיצא לי לשוחח איתם תמיד היו שרותיים ונעימים ורצו לעזור גם אם זה בכלל לא היה בתחום האחריות שלהם. לא היתה פעם אחת שמישהו זרק אותי מאחד לשני, נהפוך הוא, תמיד אמרו לי "מה שאת צריכה נעזור"
מאז הצטרפותי אליכם כלקוחה, קיבלתי רק שירות מעולה מכולם אך אני טורחת לציין לטובה את דוד שמטפל בכל בקשותיי ברמה הגבוהה ביותר, בתשומת לב, בסבלנות ובמקצועיות הראויה לשבח. אני עובדת מלא עם ספקים ושירות כמו שאני מקבלת מדוד אין לו אח ורע! ישר כח
תודה רבה משה והצוות משה היקר, ברצוני להביע את הערכתי העמוקה מאופן היחס והשירות האדיב שקבלתי מכם ואשר אתם מעניקים ללקוחות שלכם אתה ושאר העובדים שלכם. מאחל לכם בריאות והצלחה בעבודת הקודש שאתם מעניקים ללקוחות

צריכים אותנו? השאירו פרטיכם

 
ללא כותרת
כתבות מובילות
הלוואה מניבה על חשבון פוליסת חיסכון
  • פוליסות חיסכון | 
  • דנה בורדר | 
  • 02/11/2021
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותנו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד