כתב שירות מדיקר

כתב שירות "ריידר" הינו מקבץ שירותים מיוחדים הניתנים למנויים לשירות ע"י ספק השירות שהינו גוף חיצוני  בלתי תלוי בחברת  ביטוח ספציפית.
כתב השירות נרכש לפרק זמן מוגדר מראש וניתן לחידוש או ביטול מדי שנה.

מדיקר הינו כתב שירות ייעודי, שאינו תלוי גיל, מצב רפואי או מגבלות פיזיות או נפשיות, המעניק מעטפת הגנה בריאותית באמצעות נגישות לרופאים, לטיפולים ולבדיקות. 

כתב השירות מדיקר נועד להענקת שירותים משלימים לביטוח הבריאות הממלכתי ולשירותים המוענקים במסגרת החברות בקופת החולים.

השירות ניתן במסגרת מנוי חודשי, כרוך בתקופת הכשרה מבוססת סוג השירות, וכולל סל שירותים ובכללם ייעוץ מומחים, סל בדיקות, אבחונים לא פולשניים, טיפולים ובדיקות סקר, שירותי רפואה עד הבית, שירותי אמבולנס כמו גם שירותי רפואה מרחוק.

ההצטרפות לשירות פתוחה לכל אדם, אינה מוגבלת בגיל או מצב רפואי ואינה כרוכה בחיתום רפואי או מילוי הצהרת בריאות.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד