חבויות עסקיות

מסגרות כיסוי ושיפוי שנועדו להגן עסקים ובעלי מקצוע מפני נזקים שנגרמו על ידם לעובד או לצד ג' כתוצאה מפעילות הקשורה בעסק.
להגדרת העסק באופן המדויק ביותר חשיבות מרכזית בביטוחי חבות מקצועית.

מגוון כיסויים קיימים בהתאמה לכל עסק, העיקריים שבהם כוללים:

אחריות מוצר:
תביעות צרכנים בגין נזקים לגוף או רכוש של אדם או גוף שמקורם פגמים או תקלות במוצר משווק. 

חבות מעביד:
הגנה על המעביד, מפני תביעות עובדים (או בני משפחותיהם) בשל פגיעה גופנית או מוות כתוצאה מתאונה או ממחלה שאירעו עקב הפעילות במסגרת העבודה. 

חבות צג ג':
כיסוי לעסק בשל פגיעה או נזקים לאדם או רכוש כתוצאה מפעילות העסק או בעת שהייה בו.

אחריות מקצועית:
הגנה בגין רשלנות, אובדן או נזק לאדם או גוף הקשורה לשירותים שניתנים על ידי המבוטח במסגרת עיסוקו המקצועי, ואשר מקורה מעשה או מחדל מקצועי של המבוטח.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד