ביטוח קבלנים

ביטוח עבודות קבלניות או ביטוח קבלנים הינו ביטוח הכרחי לכל העוסק בבנייה, שיפוץ או הקמה של מבנים בין אם כעצמאי, שכיר או אדם פרטי הבונה את ביתו. 

הביטוח מעניק כיסוי מפני נזקים אפשריים במגוון מצבים וסיכונים הקיימים בעת ביצוע פרויקטים של בנייה ומקיף את כלל שלבי הבנייה החל משלב ההקמה וביצוע עבודות עפר ותשתיות ועד לביטוח רכוש ואחריות כלפי צד ג' עבור נזקים העלולים להיגרם במהלך תהליך הבנייה.

לביטוח עבודות קבלניות שלושה מרכיבים עיקריים:

  • ביטוח רכוש, לנכס או מבנה המוקם כמו גם לציוד קל, מבני עזר וחומרים
  • אחריות צד ג' לכיסוי מפני נזקים כתוצאה מהבנייה (תאונה, רכוש והוצאות משפטיות)
  • חבות המעבידים, הכוללת כיסוי מפני נזקים כמו גם פיצויים בגין יחסי עובד-מעביד וכדומה

הכיסוי בביטוח אינו אחיד ויש להתאימו ספציפית לכל סוג הבנייה והפרויקט.
סכום הביטוח מוערך על פי שוויין המלא של כלל העבודות המבוטחות.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
גולשים קוראים
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד