ביטוח עסקים

ביטוח עסק הוא שם כולל למגוון ביטוחים רלוונטיים לעסקים מסוגים שונים. מתוקף היות כל עסק מערכת עצמאית, החשופה לסיכונים שונים, אין מסגרת אחידה לביטוח וביטוחי העסק כמן גם העלויות החודשיות מורכבים אינדווידואלית לכל עסק תלוי המקצוע, אופי העסק ועוד.

ביטוח מבנה – מכסה מפני נזקי שריפה, פגעי מזג אוויר ונזקי טבע דומת רעידת אדמה. עלות ביטוח המבנה מחושבת על בסיס עלות הקמת המבנה.
ביטוח מבנה רלוונטי לבעל הנכס כמו גם לשוכר המחוייב במרבית המקרים להשבת המבנה בתקינות מלאה עם תום תקופת השכירות.

ביטוח תכולה – מקנה הגנה מפני נזק לציוד, ריהוט וחומרי גלם במבנה העסק וניתן להרחיבו גם ביטוח תכולה מקיף הכולל גם את הסחורה המוגמרת המאוכסנת בו.
אופי ביטוח התכולה נגזר מסוג העסק ועשוי לכלול גם סחורה הנמצאת באופן זמני בעסק או כיסוי למקרה של קלקול הסחורה עקב תקלה (מוצרי מזון).
ניתן להרחיב את ביטוח התכולה ולכלול גם כיסויים משלימים דוגמת שירותי חשמל וחירום.

ביטוח אובדן הכנסה / רווחים – ייעודו פיצוי לבעל העסק באם נאלץ להשבית פעילות זמנית או תמידית בשל נזקים למבנה או רכוש.

חבות מעביד – כל עסק המעסיק עובדים מחויב חוקית בביטוח חבות מעביד בכדי להגן על העובדים. הביטוח מקנה במקביל גם כיסוי לבעל העסק עצמו בעת תביעה באמצעות העובד (או בני משפחתו) את מקום העבודה בשל חבלה, פציעה או מוות.
עיקרו של ביטוח חבות מעביד הוא בביטוח תאונות עבודה, המקנה לכל עובד טיפול רפואי ופיצוי מבלי שלעסק יגרם נזק כלכלי. סכום הפיצוי הינו בניכוי סכום הפיצויים ששולם על ידי הביטוח הלאומי.

חבות צד ג' – כיסוי תאונות אישיות ללקוחות העסק בעת ששוהים בו. מקנה כיסוי לעלויות תביעה וטיפול בלקוחות באם נפגעו בעת שהותם בעסק. 

אחריות מקצועית – כיסוי לאיש המקצוע המבוטח אל מול צד ג' למצבי הפרת החובה המוטלת עליו הקשורה לשירותים שניתנים על ידו במסגרת עיסוקו המקצועי. 

אחריות מוצר – חוזה שיפוי לנזק שנגרם לצד ג' בשל פגם במוצר. החוזה אינו משפה בגין מצבים בהם המוצר אינו מתאים לייעודו התפעולי אלא רק בגין נזקים מוכחים עקב צריכתו.

ביטוח כספים – הרחבה ביטוחית המקנה כיסוי מקיף מפני אובדן או נזק לכספי העסק  בכספת או בזמן העברה, כמו גם כיסוי בעת נזק לכספים כתוצאה מדליקות, פריצות, נזקי טבע ועוד.

ביטוח הנדסי – כולל ביטוח עבודות קבלניות (פרוייקטים בבנייה ותשתית), ביטוח לציוד מכני (כתוצאה מסיכונים חיצוניים ותאונות) ושברים מכניים (בעיקרן מערכות מפעלי תעשייה, מיזוג ומעליות) כמו גם ביטוח ציוד אלקטרוני (כולל מחשבים, חומרה ומערכות בעלות רכיבים אלקטרוניים).

ביטוח סיכוני סייבר – ייעודו כיסוי בעת חשיפת מאגרי מידע של העסק. ביטוח סייבר כולל כיסוי מפני תביעות צד ג' (ספקים או לקוחות),  נזקי וירוסים או פריצה למערכות המחשוב, הפרת פרטיות כמו גם נזקים לרוכש הפוליסה (צד ראשון) וכן נזקים הנגרמים במישרין לעסק דוגמת  אובדן הכנסה עקב סחיטה וההוצאות הכרוכות בניהול המשברים. 

התאמות אישיות – ניתן לערוך התאמות התלויות באופי העסק דוגמת  ביטוח  נזקי שמשה בחנויות, ביטוח כספי לקוחות, ביטוח לעסק קטן בדירת המגורים ועוד.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד