ביטוח ימי וכלי שיט

ביטוח ימי כולל ביטוח סחורה הנמצאת בתובלה ימית וביטוח כלי שיט.

הביטוח הימי, בשונה ממרבית תחומי הביטוח כפוף לדין האנגלי, דורש הבנה מעמיקה בסעיפי הסחר בדין האנגלי, כרוך בהוצאת לקבל רישיון מיוחד לתחום ולכן ניתן לרכוש את הביטוח באמצעות מספר מומחים מצומצם בלבד.

ביטוח סחורה
קיימים שני סוגי פוליסות לביטוח מטענים:

  • פוליסה פתוחה ללא הגבלת זמן עד לביטולה על ידי אחד הצדדים או לתקופה מוגדרת. הפוליסה מכסה את כל המשלוחים המדווחים על ידי המבוטח בתקופת הביטוח. 
  • פוליסה חד פעמית – לכיסוי משלוח בודד למשך מסע מוגדר. כאשר תחילת הפוליסה טרם תחילת המשלוח ופקיעתה עם סיום המסע.

הביטוח מכסה אובדן או נזק פיסי למטען אך כרוך במגוון חריגים וחשוב לודאם טרם רכישת הביטוח.

ביטוח ימי- כלי שייט
כיסוי ביטוחי למגוון כלי שייט החל מאופנועי ים וכלי שיט קטנים, ועד יאכטות, גוררות, ואוניות. ביטוח כלי שיט כולל ביטוח לרכוש, נזקי צד ג' ואחריות מעביד לאנשי צוות. 

כלי שיט ממונע שאורכו אינו עולה על 24 מטר, מחויב בביטוח צד ג' (מינימום $100,000) לכיסוי נזקי גוף שנגרמו עקב השטת כלי השיט בידי אותו אדם. 

כלי שיט ארוך יותר יחויב בפוליסה רחבה הכוללת נזקי גוף ורכוש אשר ניתן להרחיבה לכלול חריגים דוגמת סקי מים, מהירות נסיעה וחבות מעבידים.

ביטוח מקיף רחב כולל ביטוח צד ג', ביטוח לכלי השיט על כל מרכיביו ומגוון הרחבות ומענה לחריגים.

חשוב להיוועץ עם מומחה בעל רישיון בביטוח ימי טרם רכישת פוליסה.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד