ביטוח דירה

ביטוח דירה מורכב ממספר מוצרים מרכזיים והרחבות אפשריות ומטרתו העיקרית סיוע או פיצוי כלכלי במקרים של נזק או פגיעה בצד ג' בעת השהות בנכס.

המוצרים המרכזיים הנכללים בביטוח דירה הם ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ניתן לרכוש כל מוצר בנפרד או יחדיו תחת פוליסה אחת מקיפה.

ביטוח מבנה
פוליסת ביטוח המספקת מעטפת הגנה ביטוחית במגוון סיטואציות שכיחות או נדירות ובכללן בעיות צנרת, דליקות, פיצוץ בלוני גז, נזקי טבע ועוד. המעטפת המלאה משתנה בין מבטח אחד לאחר ולכן יש חשיבות מרובה לעריכת סקר מקיף טרם רכישת הביטוח. 

ביטוח תכולת דירה
פוליסת ביטוח המעניקה הגנה ביטוחית בגין נזקים לרכוש ומיטלטלין, בשל גניבה, הצפה או פגיעת נזקים חיצוניים. 

פוליסת ביטוח כוללת אצל מבטחים מסוימים גם ביטוח אחריות כלפי צד ג' כך שבעל הנזק יהיה מוגן ומכוסה גם באם צד ג' נפגע בעת השהייה במבנה.

ישנן מגוון פוליסות ייעודיות והרחבות אשר ניתן להוסיף ולרכוש בצמוד לביטוח הדירה ובכללם ביטוח מעבידים (למעסיקי עובדי משק בית), הוצאות שירות בעלי מקצוע, שכירות חלופית שירותי שמאות מהירים ועוד. לכל פוליסת ביטוח דירה יש חריגים מטעם חברת הביטוח ויש להכירם ולהבין את משמעותם בעת רכישת או חידוש הביטוח, אלה עשויים לכלול אי כיסוי באם הבית משמש כעסק (כך שהאזור בו מתנהל העסק יוחרג מהכיסוי), נכס שנותר ריק לאורך תקופה ארוכה ועוד.

בעת רכישת או חידוש ביטוח דירה יש לוודא את כל תנאיה, להכיר את כל הפרמטרים הרלבנטיים ולהבין את השלכות בחירה בכל פוליסה.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד