ביטוח בריאות פרטי

ביטוח ייעודי לכיסוי הוצאות רפואיות במצבים שאינם בשגרה הרפואית כמו גם כמענה לאותם שירותים שאינם ניתנים במסגרת סל הבריאות הממלכתי והביטוחים המשלימים של קופות החולים. 

במסגרת "חוק הבריאות הממלכתי" זכאי כל אזרח ישראלי לביטוח בריאות בסיסי המסופק ע"י קופות החולים. ביטוח הבריאות הבסיסי מוכר כ"רובד הבסיס", ומאפשר ייעוץ רופאי, ביצוע בדיקות ורכישת תרופות מסובסדות הכלולות בסל הבריאות.

לביטוח הבריאות הבסיסי נוסף רובד משני, "משלים שב"ן" אותו מציעות קופות החולים למבוטחים, בתשלום נפרד, שמטרתו כיסוי פרטי רחב יותר לשירותי הבריאות הבסיסיים. יתרונו העיקרי הוא במתן האפשרות להצטרפות ללא תלות במצב רפואי, אולם הוא רצוף מגבלות.
בשל היותו תקנון, קופות החולים רשאיות לערוך שינויים בזכאות ללא אישור המבוטחים, אין הוא כולל כיסויים לתרופות מצילות חיים שאינן לסל, אינו מאפשר ביצוע השתלה בחו"ל ללא תלות בחוק בריאות ממלכתי ומוגבל בבחירת מנתח בישראל ובחו"ל.

ביטוח הבריאות הממלכתי, על משלימי השב"ן מספקים כל מבוטח ביומיום, אך במצב שאינו שגרה, המענה לוקה בחסר עד לא קיים כלל.

המתנה של חודשים לייעוץ מומחה או לניתוח, אי אפשרות לבחירת מנתח בניתוחים מורכבים, רכישת תרופות בעלויות מאמירות הנעמדות בעשרות אלפי שקלים ויותר לאורך זמן, אלו ועוד הם הגורמים המרכזיים לרכישת כיסוי ביטוחי מלא באמצעות ביטוח בריאות פרטי.

מרכיבים עיקריים ביטוחי בריאות פרטיים:

  • שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות בוועדות קופות החולים 
  • ניתוחים בארץ – בחירת מעטפת לניתוח – יועצים, מנתחים מרדימים ועוד, קביעת תורים ללא המתנה ממושכת
  • השתלות וטיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל – ללא תקרת כיסוי 
  • כיסוי עלויות אשפוזים, טיפולים וצרכים נלווים
  • תרופות – כיסוי לתרופות שאינן כוללות בסל הבריאות אך מאושרות לשימוש כמו גם תרופות שאינן מוגדרות עפ"י התוויה לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח אך אושרו להתוויה זו בחו"ל.
  • רפואה משלימה כולל טיפולים אמבולטוריים (טיפולי חוץ ורפואה מונעת) שאינם מוצעים ע"י קופות החולים

 

פוליסת בריאות פרטית מותאמת אישית לכל מבוטח ולצרכיו מכיסויים הכרחיים ומותאמים לפי גיל, מצב משפחתי, אורך חיים ועוד. תביעות לביטוח ניתן להגיש עד שלוש שנים מקרות כל מקרה ביטוחי.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
כתבות נוספות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד