ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי הינו הגדרה מאגדת לכלל ענפי הביטוח המבטחים מפני סכנות לרכוש או לפגיעה כתוצאה משימוש ברכוש, בכללם ביטוחי רכב, דירה, מבנה, נסיעות לחו"ל, תובלה ימית ואווירית, כמן גם ביטוח כלי שיט וטיס.

ביטוח אלמנטרי נערך על בסיס פוליסה, (חוזה ההתקשרות בין האדם המבוטח לחברה המבטחת) המפרטת את המקרים בגינן ישולם סכום הביטוח, פירוט הרכוש וערכו והפרמיה – הסכום שמשלם המבוטח למבטח בתמורה לביטוח.

ביטוח רכב: קיים כמקיף (ביטוח נזק לרכב, לנוסעים, כמו גם לצד ג' מעורב) או ביטוח צד המגן בפני נזקים לצד ג' מעורב בלבד.

ביטוח דירה ומבנה: נועד להגן על המבוטח מפני נזקים לנכס, לתחולתו כמו גם לפגיעה בגורם צד ג' שאינו בעל מקצוע הנמצא בו.

ביטוח ימי ואווירי: ביטוח סחורה במהלך תובלה ימית או אווירית, כמו גם ביטוח כלי שיט וכלי טיס.

ביטוח נסיעות לחו"ל: מכסה נזק שנגרם למטייל, בגוף או ברכוש בזמן שהייתו מחוץ לארץ.

במרבית המקרים פוליסות לביטוח אלמנטרי כוללות גם סכומי השתתפות עצמית – תשלום אותו ישלם המבוטח באופן פרטי וזאת ראשית על מנת למנוע תביעות קטנות ומינוריות כמו גם כתמריץ למבוטח לשמירה על רכושו.

לקוחות מעידים– 45 מדרגים
(4.5)
איפה הייתם עד היום? לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי! משה היקר!! אני חייב לציין שהשארת אותנו המומים לחלוטין, גם ברמת המקצועיות שלך, האדיבות והסבלנות וההסבר המאוד פרטני. אהבתי מאוד שלא ניסת "למכור" לנו סתם ביטוחים מיותרים, נהפוכו, המלצת לנו אף על כיסויים פחותים בהתאם למצבנו הרפואי וביחס לגילנו. בשיחה הזו, למדתי ממך לא מעט דברים. חייב לציין גם שנתת לנו ייעוץ גם בנושאים שמשרדך לא מטפל בו (קופ"ח וכו'). ובסוף סכום הכסף שנחסוך בכל שנה בזכותכם פשוט מטורף!! בחישוב גס – 12 אלף שקל כל שנה!!! איפה היית עד היום? וכמובן אלפי תודות לבת אל המקסימה שדבקה במטרה ולא וויתרה עד אשר הגענו לסוף תהליך איסוף הפרטים מולה. פשוט "זרקנו" עליכם הכל ואתם הבאתם תוצאות מדהימות!! לגמרי אמליץ עליכם בפני חבריי ומכריי. תודה רבה לכם
ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהטיפול המקצועי והענייני בתיק הביטוחי שלי. לכל השאלות שלי ניתן מענה ברור מקיף מקצועי וסובלני. מי אמר שלא צריך סוכן ביטוח? אני שמח שבחרתי לעבוד עם הסוכנות שלכם למרות ההיסוסים שהיו לי בהתחלה
מקצועיות ונחישות ברצוני להרעיף שבחים על המקצועיות שהפגנת משה. ולאדיר תודה על הנחישות והאינטנסיביות בכך שלא ויתר גם לאחר שיחות רבות ללא מענה.
תודה על השירות האדיב והיעיל.
שקד מדהימה ביחס בלבביות ובמקצועיות
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
משולחן הבעלים

חושבים עליכם, כל חודש בשנה

מחלקות החברה
גולשים קוראים
מרכז המומחים לביטוח ופיננסים
אודותינו
אנו במרכז המומחים לביטוח ופיננסים גאים להגדיר מחדש את המושג סוכנות ביטוח.
קרא עוד